logo
1 2 3 4 5

Lokalizacja

Niepubliczne Przedszkole
"Domowe Przedszkole"
usytuowane jest w cichej
i spokojnej okolicy z dala
wielkomiejskiego zgiełku i hałasu.

 

Budynek mieści się przy
ul. Nowe Wrota 15
w Gostyniu.

Rok szkolny 2022/2023

Policjant

Nasze Przedszkole ponownie odwiedził Pan Policjant. Omówił z dziećmi zasady ruchu drogowego oraz uczulił na zachowanie ostrożności w stosunku do obcych nam osób. Dzieci miały okazje przymierzyć kamizelkę odblaskową, obejrzeć kajdanki oraz pałkę policyjną a także zobaczyć jak działa alkomat. 

 

Bal Zimowy

 

Na nasz Bal Zimowy przybyli niezwykli goście. Przywitaliśmy Księżniczki, Superbohaterów, Policjantów, Kota, Motyla, Biedronkę, Pirata oraz wiele innych ciekawych postaci. Każdy miał okazję wziąć udział w zabawach karnawałowych m.in. taniec z balonem czy taniec na gazecie. 

 

 

Święto Zakochanych - Walentynki

Z okazji Walentynek młodsza grupa Przedszkolaków stworzyła Plantację Miłości. Każdy Przedszkolak podarował swój kwiatek wybranej przez siebie osobie. 

 

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka nasze Przedszkolaki przygotowały występ taneczny oraz przedstawienie Jasełek. 

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, młodzieńczej energii i pociechy z wnuków. 

 

Wizyta Mikołaja

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Mikołaj. Rozdał dzieciom prezenty, opowiedział o swojej pracy oraz zaśpiewał razem z dziećmi kolędy. 

Grudniowa Wizyta Teatru

Teatr Lalek Wszędobylski ponownie odwiedził nasze przedszkole. Tym razem barwna, pełna ciekawych postaci podróż do czasów, w których narodził się Pan Jezus. Zły król Herod w strachu przed Narodzonym Królem szykuje podstęp. Jego Zausznik i wesoła papuga starają się nie dopuścić do ziszczenia niecnych planów Heroda.

Tydzień z Dinozaurami

Po świętowaniu Dnia Pluszowego Misia, przyszedł czas na tydzień dinozaurów. Te zwierzęta bardzo fascynują dzieci. Była to również świetna okazja do kilku zagadek oraz eksperymentów. 

Tydzień Pluszowego Misia

W związku z Dniem Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada, dzieci cały tydzień przygotowywały się do tego dnia.