logo
1 2 3 4 5

Lokalizacja

Niepubliczne Przedszkole
"Domowe Przedszkole"
usytuowane jest w cichej
i spokojnej okolicy z dala
wielkomiejskiego zgiełku i hałasu.

 

Budynek mieści się przy
ul. Nowe Wrota 15
w Gostyniu.

Rok szkolny 2019/2020

Zakończenie roku

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny, jakże inny od tych z minionych lat. Ten rok zabrał nam trochę tej radości, na kilka miesięcy przedszkole umilkło. Nie było  gwaru, śmiechu, nie słychać było tupania małych nóżek. Miejsce, w którym dziecko jest najważniejsze okrył płaszcz ciszy. Zmienił się system naszej pracy i pracy dzieci.

 Dziękujemy Wam, Rodzice i Dzieci, że pomagaliście nam codziennie wypełniać naszą misję. Dziękuję Wam za każdy wspólny dzień,  było ich wiele, ale powinno być ich dużo, dużo więcej. Wspólne wycieczki, spotkania, warsztaty, zabawy… Zostawiacie po sobie mnóstwo cudownych wspomnień. Przed dziećmi kończącymi przedszkole z kolei nowy rozdział życia. Życzymy Wam, by był dla Was jak najlepszy.

Sałatka owocowa

Dzieci z naszego przedszkola poznają zasady zdrowego odżywiania, poznają witaminy znajdujące się w warzywach i owocach. Przedszkolaki mają także możliwość rozwijania  się w sztuce kulinarnej. Z bananów, arbuza, jabłek, brzoskwini, winogrona, porzeczki przygotowały sałatkę owocową. Zajęcia tego typu mają na celu zachęcić dzieci do spożywania owoców. 

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów , kierowanych pod ich adresem. Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Na początku przypomniano jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.
Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu. 
Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci  wręczyły laurki. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.

WOŚP

W sobotę 11 stycznia nasze przedszkolaki wystąpiły na scenie GOK „Hutnik” wspierając 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzieci tańczyły z ogromnym zaangażowaniem, a ich występy zostały nagrodzone gromki brawami. Z rąk organizatorów gostyńskiego finału przedszkolaki otrzymały ogromne podziękowania za wsparcie WOŚP.

 

Ogłoszenie

DYREKTOR NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA "DOMOWE PRZEDSZKOLE" OGŁASZA NABÓR DZIECI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Karty zgłoszenia dziecka pobierać można w przedszkolu lub ze strony internetowej przedszkola.

Wigilia

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólna wigilia, która odbyła się 22 grudnia. Dzieci w tym dniu wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad.