logo
1 2 3 4 5

Lokalizacja

Niepubliczne Przedszkole
"Domowe Przedszkole"
usytuowane jest w cichej
i spokojnej okolicy z dala
wielkomiejskiego zgiełku i hałasu.

 

Budynek mieści się przy
ul. Nowe Wrota 15
w Gostyniu.

Rok szkolny 2021/2022

Teatr Lalek Wszędobylski- "Wyprawa do Afryki".

 

To podróż statkiem do afrykańskiej dżungli i polowanie na lwa, oraz tajemnicze perypetie z dwoma opryszkami Szymkiem Grubym i Felkiem Chudym. Tomek musi zmierzyć się z nieuczciwym ludźmi i udowodnić swoją niewinność. Akcja toczy się na statku i w afrykańskiej dżungli.

 

Dzień Dziecka

Wszystkim naszym podopiecznym życzymy dużo radości oraz uśmiechu na buziach.

 

 

Zbiórka do puszki

Ruszamy ze zbiórką do kolejnej puszki. Otrzymaliśmy informację, iż w poprzedniej nasze przedszkolaki zebrały 1052 złoty i 96 groszy. Dziękujemy!

 

Wizyta w remizie

Nasze przedszkolaki odwiedziły dzisiejszego przedpołudnia naszych miejscowych strażaków. Dzieci miały możliwość zobaczyć jak wygląda wyposażenie wozu strażackiego, w jaki sposób powstaje ogień oraz jak go ugasić.

Koncert w Szkole Muzycznej

Nasze przedszkolaki przebyły dzisiaj niecodzienną trasę. Nasze przedszkolaki odwiedziły Szkołę Muzyczną w Gostyniu. Wysłuchały koncertu przygotowanego przez uczniów szkoły. Zachęcamy odwiedzić Szkołę Muzyczną w najbliższą sobotę o godz. 11, w tych godzinach odbywają się próby otwarte dla przyszłych uczniów szkoły.

Zajączek

Właśnie tak nasze przedszkolaki szukały zająca w czwartkowy poranek.

Teatr Lalek-Przygody Tomka Wszędobylskiego

W zamku Król: To pierwsza przygoda Tomka ze złym i chciwym królem, starającym się wykraść tajemniczą elektronową książkę pewnemu profesorowi i wykorzystać jej nadzwyczajne możliwości do swych nieuczciwych celów. Akcja toczy się za murami zamczyska. Tomek zwycięża ze złym królem i ukazuje widzom siłę odwagi i prawdy w życiu.

{gallery}2021/teatrlalek{/gallery}