19 czerwca odbyło się uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2018/2019. Dla części dzieci było to również  zakończenie całego pobytu w przedszkolu.  Jakże smutno, że ten czas tak szybko minął…

Pierwsza część uroczystości była pełna powagi i skupienia. W części artystycznej dzieci mówiły wiersze i śpiewały piosenki o lecie i zbliżających się wakacjach.

Następnie dzieci, które kończą edukację przedszkolną pożegnały się ze swoimi koleżankami i kolegami, którzy jeszcze zostają w przedszkolu. Nasi absolwenci w swoich wierszach wyrazili, jak im żal opuszczać nasze przedszkole. W występie wspominały chwile spędzone w przedszkolu, wspólne zabawy i przygody. Natomiast młodsi koledzy w wierszach i piosenkach pożegnali starszych kolegów i życzyli im samych sukcesów i powodzenia w szkole.

Pod koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów. Nie zabrakło także wzajemnych życzeń,  podziękowań i kwiatów.